Naujienos

OVC PRO

OVC PRO

OVC PRO – tai didžiausias OVC Consulting metų renginys, kurio išskirtinis formatas jau gerai pažįstamas mūsų klientams. Pagrindinė renginio idėja – pristatyti metų naujoves, tendencijas ir aktualijas, pasitelkiant netradicinius metodus, bendradarbiaujant su įvairių sričių profesionalais ir atrandant tai, kas dar nematyta.

OVC PROjekcija 2012

2012 metais kvietėme į žinių, meno ir inovacijų sintezę OVC PROjekcija Jono Meko vizualiųjų menų centre, kur pirmą kartą buvo pristatytos ryškiausios OVC Consulting metų naujienos. OVC naujienų autoriai, konsultantai, kaip ir kiti meno ir inovacijų sričių profesionalai, kvietė klientus pažvelgti į artimos ateities PROjekciją kartu.

Renginyje klientai išvydo interaktyvią, patirtinę 3D instaliaciją, sukurtą moderniausių sprendimų kūrėjų Gluk Fascination Media. Šios projekcijos dalimi taip pat tapo šokėja Sandra Saikauskaitė, o projekciją įgarsino muzikantų šeimos Silence Family dalis – Linas Strockis (Few Nolder). Šią sintezę apjungė netikėtus skonio pojūčius sužadinęs Čiop Čiop kulinarijos loftas, sukūręs kiekvienai pristatomai naujienai po receptą.

Tokiu interaktyviu būdu OVC Consulting konsultantai pristatė šešias naujienas: Tomas Misiukonis – koučingo profesionalų klubas „Coaching Excellence Club“, Tadas Žibūda – seminaras „Strateginis mąstymas“, Mantas Tvarijonavičius – seminaras „Įtraukiančios lyderystės praktika“, Diana Palivonienė – ilgailaikė mokymosi programa „Organizacijų vystymo strategija, taktika ir praktika“, Inga Lepeškaitė – seminaras „Įtakos labaratorija“, Paulius Avižinis ir Diana Šukė – praktinės kūrybinio mąstymo dirbtuvės „Uroboro metodas“.

OVC PROjekcija 2012 akimirkos

 OVC PROmenada 2014

2014 metais pakvietėme pasivaikščioti kartu su mumis OVC PROmenada. Promenada – tai pasivaikščiojimas, tad šiame renginyje kartu su klientais vaikščiojome po mūsų naujausias istorijas – išgirdome, pamatėme, pajautėme, paragavome ir kiekvienas atradome kažką sava. Šias istorijas mums papasakoti padėjo kitų sričių kūrėjai, profesionalai ir įkvėpėjai.

Edukacijos, rezidencijų ir parodų centre Rupert, kuris duris atvėrė tik 2012 metų liepos mėnesį, klientai galėjo susipažinti su 4 OVC Consulting naujienomis bei pabendrauti ne tik su naujienų autoriais, bet ir su naujienas pristatyti padėjusiais atlikėjais.

Žiūrėkite seminaro „4 energijos“ istoriją su konsultante Inga Lepeškaite ir baleto soliste Greta Gylyte.

Žiūrėkite seminaro „Laiko formulė: 6E + sveikas protas(2)“ improvizaciją su Pauliumi Avižiniu, kuriam pavadinimą su IQ Polls pagalba išrinkti padėjo renginio svečiai.

Žiūrėkite seminaro vadovams „X ir Y kartų valdymas“ pristatymą, kuriame „OVC Consulting“, „SEB bank“ ir „Lietuvos draudimo“ vadovai dalinasi, su kokiais iššūkiais jie susiduria savo organizacijose, vadovaudami skirtingoms kartoms.

Žiūrėkite „OVC diskursų ir kitų pasisakymų“ istorijas prie puodelio šviežios kavos kartu su OVC konsultantais ir Emanueliu Rykliu iš Crooked Nose & Coffee Stories manufaktūros.

OVC PROmenada 2014 akimirkos

OVC PROtotipas 2015

Sakoma, jog vienas prototipas yra vertas tūkstančio iliustracijų, tad 2015 metais savo klientus pakvietėme į OVC PROtotipą. Renginio metu pristatėme savo metus brandintą dinamišką žaidybinių sprendimų liniją kartu su inovacijų, mokslo ir technologijų meistrais bei pakvietėme klientus ją pratęsti kartu.

Dalyviai turėjo galimybę išgirsti keturis pranešimus iš inovacijų, dizaino, kompiuterinių žaidimų, psichologijos, žaidybos organizacijose sričių bei įsitraukė į patirtinę parodą, kurioje pirmieji išbandė metus brandintas idėjas – 16 prototipų iš kiekvienos OVC Consulting kompetencijų srities, virtusių dinamiška žaidybinių sprendimų linija. Klientai turėjo progą išbandyti įvairias veiklas kartu su OVC Consulting konsultantais ir partneriais – dalyvavo keturiose simuliacijose, momentiniame kultūros teste, pildė darbuotojų įsitraukimo apklausą, stebėjo 3D technologijų būdu spausdinamą simuliacijos žaidimo figūrą, šokantį robotą, pažino charakterius per filmus, patyrė, ką reiškia valdyti projektą Antarktidoje, bei daug kitų veiklų. Šioje dinamiškoje aplinkoje naujausius produktus mums padėjo pristatyti visa eilė partnerių – alpinistas Saulius Damulevičius, technologinis e. mokymų partneris „Prewise“, sužaidybintų technologinių sprendimų partneris „Creofox“, inovacijų ir idėjų partneris „Robotikos mokykla“ bei savo sužaidybintą sprendimą pristatęs klientas – „Swedbank“. Klientus taip pat pakvietėme tapti naujų trijų pristatomų simuliacijų ambasadoriais, kurie savo organizacijose ne tik nemokamai išbandė šias visiškai naujas ugdymo priemones, bet ir suteikdami grįžtamąjį ryšį, tapo jų bendrakūrėjais.

Kokia žaidyba be žaidimo elementų? Dalyviai dar iki renginio pradėjo rinkti pasiekimo ženklelius ir įsitraukė šį azartišką procesą viso renginio metu. Lankydamiesi įvairiuose stenduose ir dalyvaudami jų veiklose – dalyviai tęsė žaidimą ir surinktus pasiekimų ženklelius klijavo į specialų renginio leidinį. Norėdami peržiūrėti renginio leidinį spauskite čia.

OVC PROtotipas 2015 akimirkos