Naujienos

OVC verslo pusryčiai

OVC verslo pusryčiai

Ilgametė OVC Consulting verslo pusryčių tradicija tęsiama pagal novatorišką koncepciją, nes aktualijos čia pristatomos pasitelkiant netradicinius metodus, netikėtas metaforas ir patirtines pažintis su organizacijoms svarbiomis temomis.

Štai 2013 metais verslo pusryčiuose OVC Raw įtraukianti lyderystė buvo pristatyta per žaliavalgystės prizmę, o 2014 metais vykusiuose OVC teaming verslo pusryčiuose komandos stiprinimo sprendimai buvo atskleisti šaltos arbatos receptūroje.

OVC Raw: kuo panašios įtraukianti lyderystė ir žaliavalgystė?

Išgirsti apie du, regis, nesuderinamus dalykus OVC Raw verslo pusryčių dalyviai ankstyvą rytą susirinko į žaliavalgių restoraną „Rawraw“. Pasivaišinus specialiai šiems pusryčiams sukurtomis greipfruto salotomis, Mantas Tvarijonavičius, OVC Consulting partneris ir konsultantas, pristatė įtraukiančios lyderystės modelį ir, pasitelkęs interaktyvias priemones, kvietė pusryčiautojus atsakyti į klausimą – kas yra įtraukianti lyderystė bei kiek tai artima kiekvieno iš jų organizacijai. Į įsitraukimą verslo pusryčių metu buvo pažvelgta ir iš visiškai kitos perspektyvos – „Rawraw“ savininkė Olga Dzindzeleta dalinosi įžvalgomis apie žaliavalgių bendruomenę ir lyderio sąvoką šiame kontekste. Pati penkerius metus būdama žaliavalgė ir sėkmingo restorano savininkė, ji puikiai apibendrino įtraukiančio lyderio sąvoką: „lyderis privalo rodyti pavyzdį pats, kitu atveju, jis nėra lyderis, jis yra vadovas“.

OVC Raw verslo pusryčių ašimi tapo greipfrutas – iš pažiūros kartus vaisius, kuris puikiai atspindi panašumą tarp įtraukiančios lyderystės ir žaliavalgystės: sunku pradėti, tačiau lengva, kai įpranti. Po šių įžvalgų pusryčiautojai kartu su Olga mokėsi gaminti „žalią“ saldėsį ir buvo nustebę, jog taip paprasta, gali būti taip skanu.

OVC teaming: komandos stiprinimo receptai

Žodis „teaming“ neišvengiamai asocijuojasi su komanda. Mes sakome – ne tik! Tarsi spręsdami žodžių išbraukymo žaidimą, šio žodžio šaknyje galime rasti ir žodį „tea“. Keturi OVC komandos stiprinimo sprendimų tipai OVC teaming verslo pusryčiuose buvo atskleisti šaltos arbatos receptūroje.

VU Botanikos sode vykusiuose verslo pusryčiuose kartu su savo klientais patyrėme ir atradome, kodėl dažnai komandos ar visos kompanijos renginiai neatneša geresnių rezultatų. Netradicinių pusryčių dalyviai, nepabūgę pavasariško oro, turėjo progą įsitraukti į komandinę veiklą po atviru dangumi ir išsinešti mažiausiai vieną receptą savo komandai – jaunai ar patyrusiai, laikinai ar nuolatinei, entuziastingai ar pavargusiai, ieškančiai įkvėpimo arba kompromiso, atgaivos ar nusiraminimo, norinčiai susipažinti ar geriau pažinti. Komandos iš arti pamatė įvairių OVC komandinių sprendimų atributiką, detales ir pačios įsitraukė į patyrimines užduotis, o galiausiai susirinko sukurti savo šaltos arbatos recepto. Dalyviai ragavo, uostė, maišė ingredientus, galvojo ir kūrė ne tik arbatų receptūrą, bet ir jų pavadinimą bei rinkodaros priemones.