Naujienos

OVC profesionalų klubai

OVC profesionalų klubai

OVC Consulting profesionalų klubus vienija temų unikalumas ir netradicinių formų paieškos, kuriose, kartu su profesionaliais konsultantais, klubų dalyviai turi unikalią progą mokytis iš bendraminčių patirties, tobulinti ne tik profesinius, bet ir asmeninius įgūdžius. Buvimas profesionalų klubo nariu suteikia prabangą investuoti į asmenybės tobulėjimą ir savo ribų plėtimą saugioje aplinkoje.

Daugiau informacijos apie tapimą klubo nariu telefonu 8 620 29 041 arba el. paštu: vaida@ovc.lt

edc_header

Everyday Debates Club, pirmasis Lietuvoje uždaras viešo kalbėjimo ir įtaigaus argumentavimo profesionalų klubas, kviečia prisijungti antrajam sezonui. Tai saugi erdvė ir interaktyvi forma lavinti viešojo kalbėjimo, argumentavimo ir įtaigumo įgūdžius.

Viešas kalbėjimas ir argumentavimas – kasdienis įrankis mūsų darbe ir gyvenime, tačiau erdvių ir tęstinių galimybių tai kryptingai ugdyti Lietuvoje yra mažai. Klubas vienija žmones, kurie ieško tobulėjimo įrankio, padėsiančio įtaigiai išsakyti savo nuomonę kasdieniniuose pokalbiuose ir didesnio pasitikėjimo savo argumentais profesinėse diskusijose.

Klubo vadovė – OVC Consulting konsultantė ir profesionali debatų specialistė Viktorija Matusevičiūtė. Prie klubo veiklos prisideda ir kiti OVC Consulting konsultantai, per daugiau nei 20 metų įgiję žinių ir praktikos debatų bei viešo kalbėjimo mokymų srityse.

Klubo grupės dydis: 12 narių. Klube yra gerbiama narių asmeninė informacija – ji išlieka konfidenciali ir neskleidžiama už klubo ribų.

Klubo susitikimai. Everyday Debates Club nariai iš viso susitinka dešimt kartų. Didžioji susitikimų dalis skiriama praktinėms viešo kalbėjimo ir argumentavimo kalbų treniruotėms. Klubo nariams teikiamas profesionalus grįžtamasis ryšys, siekiant užtikrinti jų augimą. Praktinėms treniruotėms parenkamos įtraukiančios ir aktualios temos. Teorinė dalis pateikiama kiekvienos sesijos pradžioje prieš praktinius užsiėmimus. Siekiant įkvėpti klubo narius ir praturtinti juos iš įvairių perspektyvų, į klubo sesijas kviečiami svečiai – susijusių disciplinų profesionalai (įtaigi kūno kalba, nerimo valdymas, loginis mąstymas, humoras), visuomenės veikėjai – profesionalūs oratoriai bei patyrę debatininkai.

BEC_header

Best Employers Club – skirtas dalintis gerosiomis praktikomis ir patirtimi, siekiant didinti darbuotojų įsitraukimą ir kelti jo lygį regiono mastu. Šiam klubui priklauso visos nuo 2012 metų „Aon Best Employers Program“ dalyvavusios organizacijos bei, žinoma, organizacijos iki šiol laimėjusios „Aon Best Employer Baltics” titulą:  „Adform“, „Balta“, „Cramo“, „Lietuvos draudimas“, „Danske Bank“, „Roche Baltic Pharmaceuticals“, „Roche Lietuva“, „Philip Morris Baltic“, „Sanofi-aventis Lietuva“ ir „Tele2“.

Klubo vadovė – OVC Consulting partnerė ir Įsitraukimo sprendimų vadovė Almanta Jakštaitė Vinkuvienė.

Klubo susitikimai. Klubo nariai – aukščiausio lygio vadovai ir personalo vadovai – susitinka darbinėse diskusijose, siekdami stiprinti darbuotojų įsitraukimą bei organizacijos gebėjimą sukurti įtraukiančią aplinką, skatinančią darbuotojus aktyviai siekti organizacijai svarbių rezultatų.