Naujienos

Sveikas darbuotojas: nauda ir vertė įmonei

Sveikas darbuotojas: nauda ir vertė įmonei

Jau dvejus metus OVC Consulting drauge su kitomis socialiai aktyviomis verslo įmonėmis: gydomuoju ir poilsio centru – „SPA Vilnius“, draudimo brokeriu „Aon Baltic“ bei kitais partneriais, skatina organizacijas daugiau dėmesio skirti darbuotojo sveikatai bei psichologinei gerovei. Į „Sveikas darbuotojas: nauda ir vertė įmonei“ šviečiamuosius renginius jau pakvietėme ne vieno Lietuvos miesto įmonių personalo vadovus ir specialistus, lankėmės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Anykščiuose ir Panevėžyje.

Tyrimų duomenimis net 60 procentų Lietuvos dirbančiųjų patiria stresą darbe. Darbuotojams stresas – tai bloga fizinė ir emocinė būsena, sumažėjęs darbingumas, prastesni veiklos rezultatai, klaidos, žalingų įpročių sustiprėjimas, ligos. Organizacijai darbuotojų stresas – tai trumpalaikio ar ilgalaikio nedarbingumo, darbuotojų klaidų, „atsigavimui“ paimtų laisvadienių ir darbuotojų kaitos kaina.

Dalyvaudama šiame projekte bei įgyvendindama darbuotojų atsparumo stresui didinimo programas Lietuvos organizacijose, OVC Consulting vyr. konsultantė Mirolanda Trakumaitė teigia, jog ir darbuotojas, ir darbdavys turi investuoti į psichologiškai sveikos aplinkos kūrimą: streso šaltinių mažinimą, sveikos darbinės atmosferos puoselėjimą, atsparumo stresui didinimą, darbo ir asmenino gyvenimo pusiausvyrą.