Naujienos

OVC CONSULTING VASAROS KOMANDŲ STIPRINIMO SPRENDIMAI

OVC CONSULTING VASAROS KOMANDŲ STIPRINIMO SPRENDIMAI

Kaip sutelkti komandą bendriems darbams? Tolimesniam veikimui?

„Back to new normal“ – kaip komandoms įjungti aukštesnę veikimo pavarą: 

  • Sumažinti atsiradusią tarpusavio atskirtį
  • Įžvelgti efektyvesnio veikimo kartu būdus: konstruoti naujus veikimo metodus
  • Padauginti bendrų gerų emocijų ir smagumų bendroje kasdienybėje

OVC Consulting vasaros komandų stiprinimo sprendimai: nuo gilių asmeninių ir komandos analizių, simuliacinių mokomųjų žaidimų iki vaikščiojimo žarijomis!

Ieškote geriausio sprendimo savo komandai? Pasikalbėkime.

Jūsų skambučio ar žinutės laukia Emilija, tel. 8 618 26754, el. paštu emilija@ovc.lt


Skirtingos formos – skirtingiems komandos sesijos tikslams ir skirtingiems poreikiams

Keletas komandos stiprinimo ir sutelkimo renginių formų, kurias kviečiame išbandyti 2020 m. vasaros sezone su OVC Consulting komanda:


Patyriminiai ugdantys žygiai

Komandos žygio patirtis gali būti labai sutelkianti ir auginanti. Galime sukurti jūsų komandos žygio patirtį nuo paprasto žygiavimo gražiose vietose nagrinėjant komandai aktualius klausimus iki ekstremalaus kelių parų žygio sudėtingomis sąlygomis.


Simuliaciniais žaidimais paremtas komandinio darbo įgūdžių ugdymas

Simuliacija – tai realaus gyvenimo imitacija, perkelta į saugią ir žaismingą aplinką, kurioje dalyviai turi galimybę įžvelgti asmeninio elgesio modelius bei tarpusavio veikimo būdus ir juos analizuoti, tobulinti.

Pavyzdžiui, vienas populiariausių mūsų simuliacinių komandos renginių scenarijų – STARTUM Erdvėlaivis.

Erdvėlaivio „STARTUM“ įgula (jūsų komanda) iškeliauja į kosmosą su specialia misija. Netikėtai erdvėlaivyje įvyksta avarija. Įgula sveika, tačiau niekas nežino, kas ir dėl kokių priežasčių atsitiko. Paaiškėja ir tai, jog erdvėlaivio komanda tampa atsakinga už svarbų Žemės Vyriausybės projektą. Nuo šiol įgulos tikslas – surasti susidariusios situacijos sprendimą.
Daugiau informacijos: www.erdvelaivis.lt


Komandos narių ir veikimo formų analizė

Kartais labiausiai verta nerti į gilesnes analizes kartu: tiek tiriant savo asmenines veikimo komandoje ypatybes, tiek nagrinėjant komandos veikimo principus bei ieškant sprendimų veikti efektyviau. Nuo TeamCoaching iki komandinio darbo disfunkcijų analizės, nuo asmeninio  grįžtamojo ryšio vieni kitiems iki bendrų veikimo kartu principų išgryninimo. Tai būna giliais asmeniniais atradimais paremti komandos stiprinimo scenarijai.

 


Smagūs ir nestandartiniai komandinio darbo iššūkiai

Jau klasika tapę mūsų komandos ugdymo renginių scenarijai, kviečiantys patirti nekasdienius veikimo kartu iššūkius ir savo patirtyje įžvelgti mokymosi ir sklandesnio veikimo kartu būdus. Žinoma, visas toks komandos komandos patyriminis renginys būna kupinas geros energijos, juoko ir smagių akimirkų.

Reikia daugiau informacijos?

Susisiekite