Indrė Radavičienė

Verslo valdymo konsultantė

Dr. Indrė Radavičienė – OVC Consulting verslo valdymo konsultantė, OVC tyrimų srities vadovė. Jos ekspertinė sritis – klientų patirties valdymas, pardavimo veiklos valdymas, vertės pasiūlymo kūrimas ir komunikacija, į klientą orientuotos organizacijos strategija ir jos įveiklinimas. Indrės veiklas apima tiek strateginės konsultacijos ir mokymai, tiek labai svarbus tyrimų laukas. Čia Indrė yra sukaupusi didelę patirtį atliekant organizacijos kultūros, klientų pasitenkinimo, emocinių asociacijų, organizacijos įvaizdžio, prekės ženklo vertės tyrimus.

 

  • Ekspertinė sritis: klientų patirties valdymas, pardavimo veiklos valdymas, vertės pasiūlymo kūrimas ir komunikacija, į klientą orientuotos organizacijos strategija ir jos įveiklinimas.
  • 15+ metų organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 10+ metų darbas su skirtingų sričių įmonėmis (kūrybinės industrijos, logistika, optika, mokslo industrijos, mažmeninė prekyba, verslas-verslui paslaugų sektorius, vyriausybės organizacijos, labdaros organizacijos, startuoliai).
  • 8+ metų patirtis parenkant, kuriant ir taikant skirtingas tyrimo metodikas, atliekant ir įgyvendinant duomenimis grįstus sprendimus (organizacijos kultūros, klientų pasitenkinimo, emocinių asociacijų, organizacijos įvaizdžio, prekės ženklo vertės, klientų kelionės tyrimus, tiek mažų ir didelių duomenų analizes).

 

Indrė yra įgijusi socialinių mokslų daktaro laipsnį Vilniaus universitete (mokslų sritis – Vadyba).

Jos praktinis požiūris, atkeliavęs iš patirties įgyvendinant įvairius verslo pokyčius organizacijoms, labiausiai vertinamas klientų. Sinergija tarp teorijos ir strategijos yra būtina, tačiau dar svarbiau – idėjų įveiklinimas. Klientų patirtys tai interakcija tarp organizacijos žmonių ir klientų. Šiandien gyvename patirčių ekonomikoje. Ateityje vartotojų patirtis bus įsišakniję kompanijų paslaugose/prekėse, procesuose ir kultūroje, tikėtina, kad tai taps prekės ženklo sinonimu ir svarbia sąlyga verslui egzistuoti. Kiekvienas sąlyčio taškas su klientu turi būti apgalvotas, norint suteikti pačią geriausią patirtį. 360 laipsnių kliento pažinimas yra organizacijos augimo galimybė ir tuo pačiu užtikrinimas, kad veikiame sėkmingai.

Indrė taip pat mielai dalijasi patirtimi su Lietuvos ir pasaulio universitetų studentais, startuoliais, yra vieša pranešėja įvairiose konferencijose, verslo platformose, priklauso verslo ir mokslo asociacijoms, klubams.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Viktorija Bertulienė
Mindaugas Grajauskas
Emilija Miliūtė-Piekienė
Brigita Cibaitė