Vitalija Kačkanaitė

Kliento partnerė

  • Atsakomybės sritys: verslo sektoriaus klientų poreikių analizė, tinkamas kliento patirčių ir lūkesčių valdymas bei optimaliausių sprendimų pasiūlymas, pardavimo projektų koordinavimas, proaktyvus santykių su klientais palaikymas ir naujų vystymas.
  • 13  metų vadovavimo patirtis (tame tarpe pardavimų komandai)
  • 15  metų analitinio darbo didelėse įmonėse dirbant su procesų efektyvinimu, verslo ir finansinių rizikų vertinimu, didelių projektų valdymu
  • 5 metai pardavimuose
  • 5 metų koučingo patirties

Vitalija jaučia trauką savęs pažinimo ir žmonių elgsenos temai bei jos nagrinėjimui. Tai praverčia ne tik asmeninėje, bet ir darbinėje erdvėje, kurioje Vitalija dažnai analizuoja įmonės veikimo principus bei joje vykstančius procesus: kolegas, vadovus, klientus, jų elgsenos modelius, reakcijas, sprendimus ir tarpusavio santykius.

Savo laisvalaikį Vitalija skiria ir socialiai atsakingai veiklai – savanoriauja Vaikų linijoje. Vitalijai svarbu ne tik klausyti, bet ir išgirsti, todėl ši savanorystės patirtis jai yra apie buvimą vieniems dėl kitų. Apie tai, kad visi esam vienos visuomenės dalis ir jos “sveikata” priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Viktorija Bogatyriova
Algė Jablonskienė
Tomas Misiukonis
Ieva Kananavičiūtė