Naujienos

Donaldas Duškinas

Konsultantas
  • Ekspertinės sritys: pardavimai, derybos, vadovų ugdymas, koučingas, viešas kalbėjimas, retorika, kvėpavimo terapija (sąmoningas kvėpavimas, meditacija)
  • Profesionalus koučingo specialistas (ICTA-ICU sertifikacija)
  • Sertifikuotas Kvėpavimo terapijos specialistas / mokytojas
  • Sertifikuotas vaikščiojimo žarijomis ir stiklais instruktorius
  • Sertifikuotas meditacijos mokytojas (Transformation meditation)
  • Knygos „Retorika. Retoterapija“ (2019 m., VAGA) autorius
  • Sertifikuotas REIKI meistras mokytojas
  • Profesionalus teatro režisierius

Donaldo profesinio kelio pradžia – režisieriaus darbas dramos teatre. Fantastiška patirtis: darbas su labai skirtingais, skirtingų kartų ir vertybių aktoriais, scenografais, kostiumų dailininkais, kompozitoriais, techninių tarnybų žmonėmis. Donaldo teatrinė mokykla paremta K. Stanislavskio metodika. Tai – gili psichologinė vaidmens analizė. Tai praktinė psichologija.
Po teatro etapo kaip Kūrybos vadovas Donaldas dirbo verslo renginių organizavimo srityje. Tai buvo veikla, apjungianti kūrybą ir verslą. Puikus etapas, kurio metu mokėsi derinti verslo kliento poreikius su meninėmis išraiškos priemonėmis.

Dirbdamas tarptautinėje mokymų įmonėje (mokymų treneris, konsultantas, tarptautinių projektų vadovas) praktiškai studijavo verslo psichologiją iš arti: dirbo su verslo klientais, analizavo jų poreikius, kūrė ir vedė mokymų programas (tiek Lietuvoje, tiek užsienyje).

Daugiau nei 10 metų buvo laisvai samdomas mokymų treneris, retorikos mokytojas, koučingo specialistas, kvėpavimo terapijos specialistas, įmonių konsultantas personalo valdymo klausimais. Tai buvo veikla, reikalaujanti nuolatinio bendravimo su labai įvairiais žmonėmis. Suvokti, pajausti, suprasti kitą žmogų. Išsigryninti jo vertybes, išgirsti tai, kas jam svarbu. Pajausti jo autentiškumą, jo unikalumą ir padėti jį išlaisvinti.

Donaldo darbo metodas – coach training metodas. Tai pokalbiai su mokymų dalyviais. Tai – diskusijos. Tai klausimų iškėlimas bei atsakymų paieška Čia ir Dabar. Tai 80 % praktikos ir realių pavyzdžių iš realaus gyvenimo.