Naujienos

OVC skaitykla: mūsų knygų kolekcija

OVC skaitykla: mūsų knygų kolekcija

Sąmoningas kelias į užuojautą sau (Sofoklis, 2018)

Paulius Avižinis apie šią knygą : „Dažnas yra tvirtai įsitikinęs, kad tobulės tik tol, kol bus reiklus ir savikritiškas. Ši knyga mus moko kitokio požiūrio – tapti palaikančiais bičiuliais patiems sau. Pritaikius autorių idėjas ir patarimus, gyvenimas išties pasuka netikėta kryptimi: tampame ramesni, nepalyginti lengviau išgyvename nesėkmes, drąsiau imamės skirtingų veiklų ir atskleidžiame savo potencialą, galiausiai, mažiau kenčiame. „

Ši knyga – tai kelias harmoningo, sklidino gėrio, meilės, laimės ir atjautos gyvenimo link. Visa tai kiekvienas lengvai pasieks įsileidęs į savo vidų bent truputį saviužuojautos!

Plačiau apie knygą skaitykite čia:


Vadovas per 24 h (Vaga, 2017 m.)

Ši knyga yra konkrečių praktinių patarimų vadovams rinkinys. Knygoje rasite įžvalgų ir pavyzdžių, kaip stiprinti savo vaidmenį komandoje, kaip elgtis sudėtingose vadovavimo situacijose, kaip ug

dyti ir motyvuoti žmones. Knyga skirta augantiems vadovams – ir tiems, kurie neseniai užėmė vadovaujančias pareigas, ir labiau patyrusiems lyderiams – kurie ieško, kaip galėtų praturtinti savo darbą su žmonėmis.

Tomas Misiukonis yra OVC Consulting kompanijos partneris ir konsultantas. Savo darbinėje praktikoje jis individualiai konsultuoja vadovus, veda ugdymo ir lyderystės mokymus. Tomas taip pat yra knygų „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo technikos“ autorius, knygų „Dėmesio grupė“ ir „Boso valanda“ bendraautoris.

Almanta Jakštaitė-Vinkuvienė yra OVC Consulting partnerė ir darbuotojų įsitraukimo sprendimų organizacijose konsultantė. Pastaraisiais metais dirba su organizacijomis ir vadovais, ieškančiais „rakto“ žmonių motyvacijai ir rezultatyvioms pastangoms darbe didinti; koordinuoja pagal tarptautinę metodiką atliekamus šios srities tyrimus.


„Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“ (Sofoklis, 2017)

OVC Consulting knygų kolekciją 2017 m. kovą papildė dar vienas puikus leidinys. Leidykla „Sofoklis“ išvertė į lietuvių kalbą autoriaus Ronald D. Siegel knygą „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness“.

Prie šios knygos išleidimo prisidėjo ir OVC Consulting direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis: „Pasaulyje sąmoningumas (angl. mindfulness) jau kuris laikas yra viena aktualiausių saviugdos temų. Į Vakarų pasaulį jis įsiveržsamoningumo-ugdymas-mindfulness-1ė su neįsivaizduojama galia. Iškalbinga, kad įsigiję telefoną jame jau rasite aplikaciją „Mindfull minutes“, neminint gausybės nuorodų, ką dar šia tema galite įsigyti. Kasmet pasaulio universitetuose atliekami šimtai tyrimų (2015 metais – apie 700), sąmoningumo ugdymo programos įtrauktos į universitetų studijų ir net mokyklų programas, šia tema straipsnius spausdina žurnalai, internete pasipylė informacijos srautas, kaip pasiekti didesnį sąmoningumą, rašomos knygos, organizuojami mokymo kursai medikams, psichoterapeutams, įmonių darbuotojams, ne tik Google, bet ir gausybė kitų didelių kompanijų sukūrė mindfulness principais grįstas mokymo programas savo darbuotojams. Neabejotinai gausiame sraute apstu tiek profesionalumo, tiek profaniškumo. Vartotojas turi pats atsirinkti grūdus nuo pelų.

Todėl džiugu, kad tarp pirmųjų į lietuvių kalbą išverstų šios temos knygų yra toks profesionalus leidinys. Jį ne tik verta perskaityti. Tai knyga, su kuria verta gyventi – nuolat atsiversti tuo metu aktualias dalis. Ši knyga svarbi mums ne tik kaip šeimos nariams, draugams, kolegoms, vadovams – mes, žmonės, visi vieni su kitais esame susiję įvairiausiais saitais.“

Plačiau apie knygą: www.sofoklis.lt


Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją“ (Vaga, 2015 m.)

virselis-1000OVC Consulting knygų kolekciją 2015 m. lapkritį papildė dar vienas pasididžiavimas. Tęsdami 2015 m. metų pavasarį pristatytą žaidybinių sprendimų organizacijoms liniją (plačiau skaitykite čia), leidyklai „Vaga“ pasiūlėme į lietuvių kalbą išversti autorių Kevino Werbacho ir Dano Hunterio knygą „For the Win“.

Knygos „Pergalės technika: kaip žaidybinis mąstymas gali pakeisti jūsų organizaciją“ autoriai įtikinamai aiškina, kad ne tik žaidimų gamintojai gali gauti naudos iš žaidimų kūrimo, ir atskleidžia, kaip žaidybinis mąstymas gali motyvuoti darbuotojus, klientus ir pakeisti jūsų verslą.

Linkime žaisti, ieškoti ir atrasti!

Plačiau apie knygą skaitykite čia.


„Dėmesio grupė! Praktinio darbo su grupe būdai ir technikos“ (Vaga, 2014 m.)

41OVC Consulting konsultantų knyga, „Dėmesio grupė! Praktinio darbo su grupe būdai ir technikos“, knygynuose pasirodžiusi 2014 m. lapkričio mėnesį, ne vieną savaitę puikavosi knygynų tinklo „Vaga“ negrožinės literatūros TOP 10 perkamiausių lentynoje.

Tomo Misiukonio, Viktorijos Matusevičiūtės ir Mindaugo Grajausko bendras leidinys – tai praktiškų ir veiksmingų darbo su grupe technikų bei metodų rinkinys. Knyga skiriama visiems konsultantams, lektoriams, vadovams ar kitiems specialistams, kurie veda įvairius užsiėmimus ir siekia juos padaryti įdomius, įtraukiančius ir naudingus. Knyga nėra akademinė – autoriai dalijasi savo patirtimi ir pateikia praktikoje išbandytus bei veiksmingus darbo su grupe būdus. Čia skaitytojas ras ne tik įvairių užduočių ir pratimų, tačiau ir konkrečių patarimų ir technikų, kaip ugdyti komandas, padėti joms kurti idėjas, kelti veiklos tikslus, vesti susirinkimus ar valdyti sudėtingas situacijas, kurios kyla darbo su grupe metu.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.


„Koučingo technikos“ (Vaga, 2013 m.)

Koucingo technikos-140x210_LAST_2„Koučingo technikos“ – antroji OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio (ACC) knyga. Tai planuotas ir tęstinis leidinys, skirtas ieškantiems, ambicingiems, siekiantiems keistis ir keisti.

Knygoje (pavartyti ją galite čia) pateikiamos daugiau nei 60 skirtingų koučingo technikų, daugiau nei tūkstantis koučingo klausimų bei patarimai kaip šias technikas taikyti praktikoje. „Į knygą sudėjau konkrečias koučingo technikas ir užduotis, kurias koučingo specialistai naudoja koučingo pokalbių metu. Iš karto pasakysiu, kad visas knygoje aprašytas technikas esu išbandęs pats, tad jomis tikiu“, – teigia Tomas.

Knyga skirta koučingo specialistams ir kitiems profesionalams, atliekantiems ugdomąjį darbą – mokytojams, dėstytojams, lektoriams, treneriams. Žinoma, ir vadovams, siekiantiems gilinti žinias koučingo srityje bei plėsti savo ugdymo praktikas.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.


„Koučingo praktika vadovams“ (Vaga, 2012 m. pimasis leidimas, 2015 m. antrasis leidimas)

7502385Pirmoji lietuvių autoriaus, OVC Consulting partnerio ir konsultanto Tomo Misiukonio, knyga apie koučingą „Asmeninio ugdymo praktika vadovams“ 2015 metais pasirodė nauju, dar geriau jos turinį atspindinčiu pavadinimu: „Koučingo praktika vadovams“, buvo papildyta dviemis naujais skyriais ir išleista 1300 egzempliorių tiražu.

Tomas, kuris po trejų metų nuo pirmojo leidimo jau yra trijų knygų autorius, sako: „Pamenu, koks jaudulys buvo apėmęs, kai į rankas paėmiau pirmąjį šios knygos leidimą. Tai buvo pirmoji mano knyga, pirmas toks patyrimas. Netikėjau ir stebėjausi, kad pavyko. Dabar jau viskas kitaip, bet jaudulys – tas pats.“

Tai pirmoji lietuvių autoriaus knyga apie pasaulyje itin paplitusio koučingo tikslus, problematiką ir taikymo metodus. Knyga skirta padėti vadovams išmokti taikyti koučingą kasdieniniame darbe, vadovaujant ir skatinant savo darbuotojus tobulėti. Joje aptariama koučingo plėtra organizacijose, atskleidžiama jo nauda ir taikymo galimybės tiek individualiu, tiek visos organizacijos lygmeniu; pateikiamas koučingo pokalbio valdymo modelis ir platus praktinių pavyzdžių spektras, pristatantis situacijas, kuriose vadovai galėtų taikyti šį pažangų vadovavimo būdą.

Plačiau apie knygą skaitykite čia.