Naujienos

Paslaugos

Lyderystė ir vadovavimas

Sprendimo būdai

Trumpalaikės praktinės vadovavimo ir lyderystės programos (mokymai) pagal atskirus gebėjimų lavinimo modulius

 

Tęstinės praktinės trijų modulių vadovavimo ir lyderystės programos (mokymai): Vadovavimas įmonei, Vadovavimas sau, Vadovavimas žmonėms

Naujų vadovų parengimo programa (mokymai)

Nuo specialisto link lyderio

Tęstinės vadovų ir lyderių supervizijos grupės

Individualus vadovų ir lyderių konsultavimas

Efektyvus delegavimas

Ugdomasis vadovavimas (Koučingas)

Įgalinimas / Autonomijos didinimas

Emocinis intelektas

Efektyvi komunikacija

Tikslų nustatymas ir stebėsena

Ugdymo supratimas ir darbuotojų ugdymo formos

Iš vadovų bei būsimų lyderių organizacijose šiandien reikalaujama vis daugiau. Be puikių ekspertinių vadovavimo gebėjimų, jiems keliamas reikalavimas dar labiau tobulinti darbą su žmonėmis. Vadovams būtina išmanyti ne tik vadybos pagrindus, tačiau ir daugelį tarpdisciplininių sričių.

Organizacijos kinta nuolatos, todėl vadovas turi tik du pasirinkimus – keistis arba būti pakeistu. Dar daugiau, daugybe vadybos procesų šiandien jau geba pasirūpinti technologijos, todėl vadovams būtina stiprinti lyderystės gebėjimus. Ypač tai aktualu jauniems ir iš specialistų išaugusiems vadovams, kurių lyderystė komandose dar nėra tinkamai susiformavusi – jie dar nėra tapę tikrais lyderiais. Lyderystės kompetencijų svarba ateityje tik augs, nes vadovams reikės vis daugiau dėmesio skirti ne darbo organizavimui, bet žmonių įgalinimui ir įtraukimui.

OVC Consulting įmonė teikia konsultacijas lyderystės ir vadovavimo temomis bei siūlo įvairius, individualiai pagal organizacijos poreikius pritaikytus, vadovavimo ir lyderystės mokymus, seminarus esamiems ir būsimiems vadovams.

Reikia daugiau informacijos?
Susisiekite

Susisiekite

Tel.

El. paštas:


Kitos paslaugos