Naujienos

Webinarai

Webinarai

KAM SKIRTA?:

  • Organizacijoms, kurios rūpinasi savo darbuotojais ir siekia tikslingai pastiprinti iš namų dirbančių darbuotojų įgūdžius
  • Žmonėms, kuriems būtina pastiprinti šiandienos aktualius įgūdžius efektyvesniam veikimui

KAS TAI?

Šiandieniniame pasaulyje, kupiname svarbių įvykių, pokyčių ir neapibrėžtumo mums dažnai kyla įvairiausių klausimų, į kuriuos ne visada randame atsakymą, o kartais tiesiog neturime daug laiko atsakymų paieškai. Bet atsakymus vis tiek norime sužinoti…

Matydami klientų poreikį, sužinoti „dabar ir greitai“ OVC Consulting komanda ir sukūrė #Tobulėknamuose akademiją – KONCENTRUOTUS IR INTERAKTYVUS online webinarus, aktualiausiomis temomis:

 

Daugiau informacijos >>>

Daugiau informacijos >>>

Daugiau informacijos >>>

Daugiau informacijos >>>

Daugiau informacijos >>>


WEBINARŲ FORMATAS IR EIGA

  1. Kiekvieno webinaro trukmė yra 45 min., kuris bus tiesiogiai transliuojamas uždarame Youtube kanale. Užsiregistravęs dalyvis likus 1 dienai iki webinaro el. paštu gaus nuorodą į artėjančią paskaitą. Paspaudus nuorodą transliacijos metu, dalyvis bus automatiškai nukreipiamas į webinarą. Tad dalyviui paprasta naudoti – nereikia jokių specialių techninių žinių.
  2. Transliacijos metu kiekvienas dalyvis galės užduoti jam rūpimus klausimus, į kuriuos konsultantai atsakymus suteiks webinaro metu. Tad tai nėra įprastinis mokymų ar paskaitos video, kada Tu esi tik stebėtojas – čia Tu esi pilnavertis dalyvis, kuris stebi, komentuoja, įsitraukia, o galbūt net ir pakreipia turinį visiems aktualia linkme.

 

Norite įsigyti daugiau nei vieną bilietą į webinarus? Rašykite el. paštu vaida@ovc.lt – rasime palankiausią kainos sprendimą.