Giedrė Šurmaitytė

Pardavimo projektų vadovė

  • Atsakomybės sritys: verslo sektoriaus klientų poreikių analizė, tinkamas kliento patirčių  valdymas bei optimaliausių sprendimų pasiūlymas, pardavimo projektų koordinavimas, proaktyvus santykių su klientais palaikymas ir naujų vystymas.
  • 15 + metų praktinė darbo patirtis pardavimų srityje
  • 10+ metų darbo su komanda patirtis

Giedrė domisi naujausiomis technologijomis bei jų pritaikymo galimybėmis organizacijos veikloje.  Ji yra baigusi programavimo kursus (Web Development Course). Šios žinios, kartu su ilgamete vadybine patirtimi, leidžia analitiškai ir sistemiškai pažvelgti į organizacijoje vykstančius procesus bei pasiūlyti klientams optimaliausius sprendimus.

Bet kurioje sudėtingoje situacijoje išeitis visada yra. Norisi atrasti ją maksimaliai geriausią ir kiek įmanoma greičiau. O atradus įgyvendinti ir būtinai pasidžiaugti.

Pomėgiai labai įvairūs: jaukūs ar šurmulingi vakarai su šeima ir draugais, knygų skaitymas, tinklalaidžių klausymas, šokis, padelio žaidimas, laikas gamtoje – tai veiklos, kuriose Giedrė pasisemia daugiausia energijos ir kurios nuolat primena, kaip „pasisekė, kad patiriame gyvenimą. Su visais jo iššūkiais ir lengvumais.“

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Eglė Degutienė
Algė Jablonskienė
Laima Šlapkauskaitė-Gaušienė
Paulius Avižinis