Ieva Kulikauskienė

Asocijuota konsultantė

Ieva Kulikauskienė – asocijuota OVC Consulting konsultantė. Jos ekspertinė sritis – klientų patirčių valdymas, pardavimų komandų formavimas ir motyvavimas, pardavimų įgūdžių tobulinimas, asmeninės motyvacijos ir savęs pažinimo technikų pritaikymas. Ieva tiki, kad geriausi pardavimai yra tie, kai klientai nori grįžti. Tai teigti jai leidžia 10 metų praktinė pardavimų ir mokymų bei 8 metų komandos valdymo patirtis.

 

  • Ekspertinė sritis: klientų patirčių valdymas, pardavimų komandų formavimas ir motyvavimas, pardavimų įgūdžių tobulinimas, asmeninės motyvacijos ir savęs pažinimo technikų pritaikymas.
  • 10+ metų praktinė pardavimų ir mokymų patirtis.
  • 8+ metų komandos valdymo patirtis.
  • 1000+ skirtingose pardavimų srityse apmokytų žmonių.
  • Sėkmingai sukurti ir integruoti klientų aptarnavimo standartai tarptautinėse įmonėse.

 

Asmeninę darbo patirtį Ieva pradėjo kaupti dar būdama 16 metų ir turėjo galimybę save išbandyti skirtingose srityse bei pareigybėse. Darbas didžiosiose tarptautinėse įmonėse suformavo atsakingą požiūrį bei išmokė vertinti procesų aiškumo, komandinio darbo ir pagarbos kiekvienam žmogui svarbą. Paskutiniuosius metus Ieva gilinasi į asmeninio koučingo ir emocinio intelekto subtilybes. Apjungusi šias žinias su darbine patirtimi, ji klientams ir kolegoms padeda siekti bendrų ir asmeninių tikslų bei rasti vidinės motyvacijos.

Ievos tikslas – kelti klientų patirčių valdymo lygį konsultuojamose įmonėse bei ugdyti suvokimą, jog geriausiais pardavimais galime laikyti tuos, kai klientas nori grįžti. Dirbdama su komandomis, Ieva mėgsta derinti teorines ir praktines mokymų metodikas bei suteikti lengvai pritaikomus įrankius.

Nuolatinis asmeninis augimas, atviras pokyčių priėmimas ir pozityvumas Ievai padeda ryžtingai ir efektyviai siekti asmeninių tikslų. Geriausias poilsis Ievai – tai pažintinės kelionės, kurias ji dažniausiai planuoja pati, o išvykusi leidžia viskam vykti sava eiga. Subalansuoto gyvenimo paslaptimi ji laiko paprastą taisyklę – ilsėtis taip pat kokybiškai kaip dirbant, o dirbti su tokiu pat malonumu, kokį patiriam ilsėdamiesi.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Kamilė Breikšaitė
Algė Jablonskienė
Ramunė Kabašinskienė
Paulius Ratė