Naujienos

Inga Radzevičienė

Veiklos vystymo direktorė
Tel. 8 611 54255
  • Atsakomybės sritis: OVC Consulting veiklos koordinavimas,pardavimų ir verslo plėtros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas, rinkos analizė, pardavimų ir kitų projektų efektyvumo sekimas ir rezultatų analizė, darbuotojų įsitraukimo ir motyvacijos tyrimo organizavimas Baltijos šalyse, proaktyvus santykių su klientais palaikymas ir naujų vystymas, verslo sektoriaus klientų poreikių analizė, tinkamas kliento patirčių ir lūkesčių valdymas bei optimaliausių sprendimų pasiūlymas ir projektų koordinavimas
  • 20+ metų praktinė darbo patirtis B2B ir B2C pardavimų srityje, pardavėjų darbo organizavime ir pardavėjų ugdyme
  • 16+ metų praktinė pardavimo, klientų aptarnavimo ir vadovavimo patirtis finansų sektoriuje (SEB bankas, AB)
  • OVC Consulting atstovė Personalo valdymo profesionalų asociacijoje (PVPA)
  • OVC Consulting atstovė Lietuvos atsakingo verslo asociacijoje (LAVA)
  • Ekonomikos magistro laipsnis (Vilniaus universitetas, Lietuva)

Ilgametė Ingos praktinė darbo patirtis pardavimų srityje išugdė gebėjimą pažvelgti į kliento organizacijos situaciją plačiai ir sistemingai, pasiūlyti klientui daugiau negu jis tikisi, ieškant teisingiausio sprendimo. Inga vertina atvirumą, lankstumą ir ilgalaikę partnerystę, nes tiki, kad tai kuria didžiausią vertę.

Inga siekia nuolat tobulėti, semtis naujų idėjų ir žinių iš knygų bei domėtis naujausiomis tendencijomis įmonių ir žmonių valdyme. Ieškodama skirtingų savęs pažinimo perspektyvų, ji nebijo išbandyti naujų ir dar nepažįstamų veiklų bei įvairių jų formų. Viena iš pastarųjų buvo teatro improvizacijos.