Paulius Rakštikas

Asocijuotas konsultantas

Paulius Rakštikas – asocijuotas OVC Consulting konsultantas, psichologas ir dėmesingumo mokytojas. Jo ekspertinė sritis – dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness), streso valdymas, pozityvus mąstymas, patirtinio metodo taikymas asmeninio ir komandinio augimo temomis. Paulius padeda žmonėms siekti pusiausvyros – šia tema yra parašęs knygą „Staigmena gyventi“. Be to, yra sukaupęs 10 metų patirtį mokymų srityje bei fotografijos projektų vykdyme.

 

  • Ekspertinė sritis: dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness) apimant įvairius mokymų formatus – nuo individualių sesijų iki specializuotų tęstinių grupių ir ilgalaikių programų, streso valdymas, pozityvus mąstymas, patirtinio metodo taikymas asmeninio ir komandinio augimo temomis.
  • 10+ metų patirtis mokymų srityje.
  • 10+ metų patirtis kūrybinės veiklos projektuose (fotografija).
  • 5+ metų patirtis vadovaujant sėkmingai veikiančiai įmonei (UAB „Rizikos valdymo sprendimai“).
  • Knygos sąmoningumo tema „Staigmena gyventi“ autorius („Alma Littera“, 2019).
  • Dėmesingo įsisąmoninimo sertifikuotas mokytojas (Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacija).
  • Asmeninės karjeros valdymo patirtiniu metodu sertifikatas (VšĮ „Kitokie projektai“).
  • Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys.
  • Podiplominės studijos: įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).
  • Verslo psichologijos magistras (Mykolo Romerio universitetas).

 

Paulius sako, kad vis iš naujo atranda prasmingą tiesą apie gyvenimą – kad sunkiausia jame rasti balansą. „Mylėti ir dirbti, ambicingai siekti ir išmintingai atsitraukti. Lazda turi ne tik du galus, ji turi ir tašką, kuriame ją laikome visiškoje pusiausvyroje. Kur šis taškas ir kaip jį išlaikyti? Juk kai artėjame prie vieno krašto, lazda yra tarsi gyvenimas – susvyruoja. Šios pusiausvyros siekį regiu savo klientų noruose, jaučiu ir savo viduje. Sąmoningumo ugdymas man leidžia pastebėti, kai pusiausvyra slysta iš rankų. Jos negali atstatyti greitai sugriebęs, nes pusiausvyra, kaip ir gyvenimas, atsiskleidžia kantriausiems“, – sako Paulius.

Tiems, kurie ieško vidinės pusiausvyros, Paulius parašė knygą „Staigmena gyventi“. Anot jo, lavinant dėmesingumą ir ugdant sąmoningumą galima įgyti kasdienai naudingų įgūdžių: pajusti ramybę net ir dirbant įtemptą darbą, o atsiradus tylos pauzei nesijausti svetimais patiems sau.

#Susipažinkime

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Andrius Vaitiekūnas
Laima Šlapkauskaitė-Gaušienė
Ieva Kulikauskienė
Mindaugas Grajauskas