Viltė Dziegoraitytė

Projektų koordinatorė

  • Atsakomybės sritys: projektų koordinavimas, mokymų organizavimas bei administravimas, bendradarbiavimas su partneriais, sklandaus darbo užtikrinimas, informacijos valdymas ir paskirstymas.

Viltė yra atsakingas ir užtikrintas žmogus, todėl dažnai gali atlikti tokias užduotis, kurios pareikalauja kantrybės, laiko ir yra didelis iššūkis visai OVC komandai. Bakalauro studijos suteikė ne tik aukštąjį išsilavinimą, bet ir suvokimą apie viešąjį sektorių ir valdymo charakteristikas. Studijų metu Viltė aktyviai įsitraukė į studentų atstovybės veiklą, kurioje organizavo mokymus, rūpinosi akademinėmis bei socialinėmis studentų problemomis.

Viltės geros nuotaikos ir vidinės ramybės šaltinis – jūra, gamta ir augintiniai. Nėra nieko geriau kuomet vėjas suvelia plaukus, o jūros bangos išskalauja mintis. „Iki pilnos laimės reikia tiek ne daug, reikia tik norėti“ – Viltė dažnai vadovaujasi šiuo posakiu, todėl tiek darbinėje, studijų ar asmeninėje aplinkoje geba įgyvendinti tai, kas kitiems atrodo neįmanoma.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Paulius Avižinis
Oksana Sergučiova
Emilija Miliūtė-Piekienė
Laura Gydraitė