Koučingas ir komandos ugdymas

Žmonių ir komandos ugdymas yra svarbus ne tik vadybinis, bet ir kultūrinis pokytis organizacijai.

Šiandien nėra naujiena, kad žmonių ugdymas – viena pagrindinių vadovų užduočių, kuri yra kasdienio jų darbo dalis. Dažnai ugdymas suprantamas kaip žmonių ir komandų mokymas, tačiau taip nėra.

Ugdymas apima vadovų gebėjimą kurti saugų santykį su komanda bei mąstymo stimuliavimo, įsitraukimo į veiklą metodų taikymą. Vadovams būtini klausymo, klausinėjimo, pokalbių valdymo, komandos veikimo pažinimo ir pozityvios įtakos darymo įgūdžiai. Tokį vadovų būdą diktuoja ne tik natūrali organizacijų evoliucija, tačiau ir naujos į darbo rinką ateinančios kartos poreikiai.

 

Kokie galimi sprendimai?

 

  • Asmeninės vadovų konsultacijos.
  • Bazinių ugdymo gebėjimų mokymai.
  • Pažengusiųjų ugdymo gebėjimų mokymai.
  • Ugdymo sesijos komandoms siekiant padėti joms veikti efektyviau.
  • Ugdymo metodikos siekiant skatinti pardavimų veiklą.

Vertė organizacijai

Žmonių ir komandos ugdymas yra svarbus ne tik vadybinis, bet ir kultūrinis pokytis organizacijai. Praktika rodo, kad įgyvendinus ugdymo metodais pagrįstą žmonių veikimą gerėja tarpusavio santykiai, padaliniai sėkmingiau bendradarbiauja.

Vertė komandai

Komandos nariai geba labiau atsiverti vieni kitiems, keistis grįžtamuoju ryšiu, prašyti pagalbos ir ją teikti, skatinti labiau įsitraukti į kasdienę veiklą.

Vertė žmogui

Gerėja gebėjimas reflektuoti, žmogus stiprina savo kritinį mąstymą, gerina pokalbių su kolegomis kokybę, išmoksta būti atsparesnis ir konstruktyvesnis įtampą keliančiose situacijose.

Center for creative leadership nustatė šių svarbių kintamųjų pozityvų pokytį, kai sukuriama ugdymo principais grįsta įmonės kultūra.