Patyriminiai žygiai

Žygiai – tai nestandartinio formato augimo programos, kurias sudaro skirtingo žanro patirtys: mokymasis auditorijoje, žygis Lietuvos miškuose, pasiruošimas žygiui ir labai svarbi dalis – žygio refleksija.

Žygiai – tai nestandartinio formato augimo programos, kurias sudaro skirtingo žanro patirtys: mokymasis auditorijoje, žygis Lietuvos miškuose, pasiruošimas žygiui ir labai svarbi dalis – žygio refleksija.

Pagrindinis jo principas – panardinti dalyvius į intensyvų tikrą gyvenimą. Turėsime nužygiuoti tam tikrą atstumą su kuprinėmis bet kokio oro sąlygomis, gyventi gamtoje, laikytis žygio taisyklių, kurios skatins ieškoti išeičių ir atsidurti nekasdieniškoje aplinkoje. Ši patirtis neišvengiamai pasiūlys įžvalgų apie save, santykius, grupę ir jos dinamiką. Tai tikras gyvenimas, iš kurio ir mokysimės. Sukursime pamokas ir patirtis, kurias pasiūlys aplinkybės.

Kokie galimi sprendimai?

  • Lyderystės žygis.
  • Istorijų žygis.
  • Komandos stiprinimo žygis.
  • Kalėdinis (šventinis) žygis.

 

Vertė komandai

  • Geriau pažins vienas kitą ne tik kaip kolegas, bet daug plačiau – kaip asmenybes. Kokie kiekvienas yra tada, kada nedirba, kas yra juos labiausiai įtraukiančios veiklos tiek darbe, tiek už jo ribų.  
  • Padidins pasitikėjimą vienas kitu. Dažniausiai darbinėje erdvėje kalbame apie tikslus, projektus, bet užnugaryje paliekame savo asmenines istorijas. Žygio metu kalbėsime kaip pastebėti savo ego, ką jis daro mūsų pasitikėjimui ir kaip susikurti daugiau pasitikėjimo komandoje.
  • Išsigrynins komandos veiklų pasiskirstymą pagal stiprybes. Žygio metu asmeninės užduotys turės didelę įtaką visos komandos gerovei, todėl stebėsime save ir kitus: kaip mokame bendradarbiauti, paprašyti pagalbos ar ją pasiūlyti, prisiimti atsakomybę ar duoti tiesų, bet neįžeidų grįžtamąjį ryšį.

 

Vertė žmogui

Taps pastabesni savo komunikacijai, nes komunikacija tarpusavyje tokio žygio metu didžiąją laiko dalį bus nefasilituojama, organiška, todėl taip visai grupei leis prisiliesti prie kelių temų: kaip mes iškomunikuojame savo užduotį, viziją jos įgyvendinimui, gauname vienas iš kito informaciją, kas imasi iniciatyvos fasilituoti diskusiją, o kas išlieka pasyviu stebėtoju. Taip pat aptarsime kaip mes komunikuojame su išore, už mūsų komandos ribų.

Pasikalbėkime

Tapkite organizacija, kuri turi ateitį