Atvirieji mokymai | Sisteminis mąstymas: organizacija kaip gyva sistema

Mokymų tikslas

Patirti ir suprasti sisteminio mąstymo įkvėptą vadovavimo stilių – dinamišką ir holistinį požiūrį į vadovavimą, kuris padeda atskleisti tikrąjį komandos kolektyvinio intelekto potencialą.

Sistemų įkvėptas vadovavimas leidžia mums pažiūrėti iš balkono, kai vienu metu galime būti „pokylių salėje“ – su žmonėmis ir procesais, bei balkone – pamatyti visuminį vaizdą.

Mokymų turinys

1 dalis

Ši sesija supažindins su santykių sistemų intelektu, atliekant keletą patyriminių pratimų ir pristatant 3 intelekto lygių teoriją. Išnagrinėsime kolektyvinio intelekto galios panaudojimo vertę, santykių prioriteto svarbą ir sąjungų kūrimo galią.

2 dalis

Šiame užsiėmime pateikiami iš karto pritaikomi įrankiai ir metodai, kurie padės dalyviams vadovaujantis sistemine lyderyste pažvelgti iš balkono. Remdamiesi idėja, kad visuma yra daugiau nei jos dalių suma, šiame užsiėmime analizuosime būdus, kaip atskleisti sistemas sau patiems ir paremti jų natūralią, protingą ir kūrybingą prigimtį.

Kodėl verta dalyvauti mokymuose?

savybė

Suprasite kaip taikyti sistemų įkvėptos lyderystės teoriją.

savybė

Suvoksite emocinių laukų skaitymo ir darbo su jais galią.

savybė

Įgysite praktinių įrankių, kaip kurti komandinius aljansus.

savybė

Išmoksite veiksmingai panaudoti kolektyvinio intelekto galią.

 

Mokymų lektorė

Katie Churchman

Katie yra sertifikuota ORSCC Organizacijų ir santykių sistemų koučerė (Organizational and Relationship System Coach ORSCC), ICF sertifikuota koučerė PCC, ICF sertifikuota komandų koučerė ACTC, TEDx pranešėja ir podkasto The Relationship Matters vedančioji.

Iki susitikimo mokymuose!

Trukmė: 8 akad. val. (1 diena)
Kaina: 700 Eur + PVM
Data: 2024 06 14 nuo 9.00 val iki 16.30 val.
Vieta: Vilnius
Kalba: Anglų kalba

Kyla klausimų? Bendraukime

Jūsų skambučio ar el. laiško laukia Vaida Kurtinaitienė