CEO diena 2022 konferencija

Santykis su Verslo žiniomis mums ypatingas – ne tik dalyvaujame jų organizuojamose konferencijose, noriai dalinamės savo žiniomis bei gerosiomis praktikomis, bet esame ir ilgamečiai CEO diena 2022 konferencijos partneriai.

Gegužės 12 d. vyko konferenciją, kurioje pranešimą skaitė Eglė Daunienė, per savo profesinį laikotarpį sukaupusi ne tik virš 19 metų organizacijų konsultavimo ir mokymų patirties, bet ir turinti nemažą patirtį praktinio vadovavimo aukščiausios grandies vadovės pozicijoje ir valdybose. Tad Eglė tikrai turėjo ką papasakoti ir kuo pasidalinti.

„Dabartinis pasaulis atima iš vadovo tradicines galias – priversti, nurodyti, įtikinti ir paveikti. Tokios galios paveikios tik siauroje sistemoje. Šiandien, siekiant lyderystės ir partnerystės, nepakanka tik daryti įtaką ir poveikį. Vartai į partnerystę yra ne išorėje, o žmogaus viduje – ten, kur gyvena mūsų jausmai, emocijos, vertybės, ten, kur esame pažeidžiami kaip žmonės. Tik per savęs pažinimą suprantame kitus žmones ir galime nuveikti didelius darbus drauge!“

Tai viena iš Eglės Daunienės minčių, nuskambėjusių #CEOdiena pranešime ‚‚Vadovo (ne)galia, padedanti mobilizuotis rezultatui: adaptyvūs iššūkiai ir lyderystė‘‘.

Kviečiame patyrinėti savo (ne)galią. Ten įdomu, neabejotinai atrasite kažką naujo.

Dalinamės renginio nuotraukomis ir iki susitikimo kitais metais konferencijoje!