Dr. Virginijus Lepeška

Valdybos pirmininkas

Dr. Virginijus Lepeška – OVC Consulting valdybos pirmininkas ir konsultantas. Jo ekspertinė sritis – strateginis valdymas bei valdybų darbas. Virginijus daugiau nei 25 metus dirba su aukščiausiais vadovais organizacijų konsultavimo ir mokymo srityje. Jis priklauso įvairiems formaliems ir neformaliems klubams, be to, tiesiogiai dalyvauja įvairių kompanijų verslo valdyme kaip nepriklausomas stebėtojų tarybos ar valdybos narys.

 

  • Ekspertinė sritis: strateginis valdymas, valdybų darbas.
  • 25+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 16+ metų praktinė patirtis dirbant kompanijų valdybos nariu (UAB „Biseris“ (nuo 2020 m.), AB „Novaturas“ valdybos pirmininkas (nuo 2020 m.), UAB „Svenheim“ (nuo 2019 m.), UAB „Lewben“ (nuo 2016 m.), UAB „Alma Literra“ (nuo 2012 m.), UAB „Vilandra“ (2013-2019 m.), UAB „Lietuvos energija“ stebėtojų tarybos narys (2013-2018 m.), UAB „Narbutas“ (2004-2008 m.)
  • 800+ akad. val. mokymų per paskutiniuosius 5 metus.
  • Sertifikuotas vadybos konsultantas (CMC).
  • Baigta organizacijų vystymo programa (NTL institutas).
  • Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos pirmininkas (2015- 2019 m.), asociacijos „Mentor Lietuva“ valdybos narys (2009-2019 m.), viešosios įstaigos „Paramos vaikams centras“ valdybos narys.
    Socialinių mokslų (psichologijos) daktaro mokslinis laipsnis (Vilniaus universitetas, Lietuva).

 

Virginijus visada siekia, kad jo, kaip konsultanto, darbas padėtų organizacijoms ir jų žmonėms keistis bei tobulėti. Jis daugiau nei 20 metų dirba su aukščiausiais vadovais organizacijų konsultavimo ir mokymo srityje. Be to, pats tiesiogiai dalyvauja įvairių kompanijų verslo valdyme kaip nepriklausomas stebėtojų tarybos ar valdybos narys. Ši patirtis Virginijui leidžia priimti praktiškus ir pritaikomus sprendimus, naudoti daug praktinių pavyzdžių, kurie suprantami dalyviams ir padeda geriau iliustruoti nagrinėjamų temų esmę.

Virginijus taip pat priklauso įvairiems formaliems ir neformaliems klubams. Juose jis sutinka įdomių ir daug pasiekusių asmenybių, kurios praturtina jo supratimą apie verslą ir vadybą.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Viktorija Bertulienė
Giedrė Šurmaitytė
Algė Jablonskienė
Viktorija Bogatyriova