Mantas Žalkauskas

Asocijuotas konsultantas

Mantas Žalkauskas – OVC Consulting asocijuotas konsultantas. Jo ekspertinė sritis – strateginių sesijų kūrimas ir fasilitavimas, patyriminis sprendimų priėmimo mokymas, komandos tarpasmeninio klimato gerinimas. Bet kokio pokyčio pradžia Mantas išskiria tarpasmeninio santykio stiprinimą. Manto veiklų profilis itin platus: nuo robotikos ir karybos iki komunikacijos projektų srities – jis žinias geba pritaikyti visur.

 

  • Ekspertinė sritis: strateginių sesijų kūrimas ir fasilitavimas, patyriminis sprendimų priėmimo mokymas, komandos tarpasmeninio klimato gerinimas, atvirumo kultūros ir komandinės veiklos stiprinimas, asmeninis augimas komandoje ir už jos ribų, socialinio poveikio matavimas bei kryptingas veikimas pagal jį, turinio kūrimas bei viešinimo strategijos.
  • 8+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 3+ metai patirties dirbant su karinėmis struktūromis.
  • Art of Hosting pokalbių meno ir fasilitavimo filosofijos praktikas.
  • Ekspertinių sričių pritaikymas veikimui lauke, gamtoje. Nestandartinių patirčių kūrimas komandoms.

 

Mantas yra smalsus, todėl mėgsta tyrinėti iš pažiūros nesisiejančias sritis, kurias vėliau apjungti geba ir mokymų, ir patyriminio ugdymo procese. Nuo robotikos iki karybos, komunikacijos projektų bei 900 km savarankiško žygio aplink Lietuvą žiemos metu – visos per gyvenimą Manto sukauptos patirtys atranda savo vietą šiandieniame vis labiau diversifikuotame organizacijų kontekste.

Mantas ilgą laiką dirbo su mažomis komandomis, todėl žino, kaip pakeisti mokymosi kultūrą tobulinant produktus bei vertinant kuriamą poveikį. Visgi bet kokio pokyčio pradžia Mantas išskiria tarpasmeninio santykio stiprinimą.

Būdamas paauglys, Mantas daug laiko leido gamtoje ir nuo to laiko nemažai keliavo savarankiškai. Gamta yra stiprus jo gyvenimo motyvas, kuriame jis randa ne tik atotrūkį nuo kasdienių rutinų, bet ir mokytoją. Būdamas gamtoje, Mantas išmoko derėtis su savimi ir nuolat auga asmeniškai.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Viltė Dziegoraitytė
Linas Dungveckis
Ieva Kananavičiūtė
Paulius Rakštikas