Tomas Misiukonis

Partneris ir konsultantas

Tomas Misiukonis – OVC Consulting partneris bei konsultantas. Ekspertinė jo sritis – ugdančioji lyderystė, mentorystės iniciatyvų ir koučingo kultūros įmonėse kūrimas bei individualus vadovų ugdymas. Tomas yra 4 knygų autorius ir bendraautorius, aktyviai publikuojantis straipsnius soc. tinkle „LinkedIn“. Per paskutiniuosius 3 metus jis pravedė daugiau nei 3500 akad. val. mokymų, o 15+ metų darbo patirtis jam leidžia dalintis ekspertinėmis žiniomis.

 

  • Ekspertinė sritis: ugdančioji lyderystė, individualus vadovų ugdymas, mentorystės iniciatyvų ir koučingo kultūros įmonėse kūrimas, komandų koučingas, pokyčių įgyvendinimas.15+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 10+ metų praktinė pardavimo ir vadovavimo patirtis finansų sektoriuje (AB SEB bankas).
  • 3500+ akad. val. mokymų per paskutinius 3 metus.
  • Dviejų vienintelių lietuviškų knygų apie koučingą („Asmeninio ugdymo praktika vadovams“ (2012 m.) ir „Koučingo technikos“ (2013 m.) autorius.
  • Knygos „Dėmesio, grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014 m.) idėjos autorius ir bendraautorius.
  • Knygos „Vadovas per 24 h“ (2018 m.) idėjos autorius ir bendraautorius.
  • Koučingo ir mentorystės magistro („Oxford Brookes“ universitetas, Didžioji Britanija) bei verslo administravimo magistro (Vilniaus universitetas, Lietuva) laipsniai.

 

Tomo darbo principas – gyvas ir organiškas, be skaidrių, su medžiaga, kuri auditorijoje kyla iš dalyvių klausimų. Besikeičiantys mokymų dalyviai ir jų keliami klausimai – Tomo įkvėpimo šaltinis. Labiausiai jis vertina gyvą bendravimą mokymų metu, todėl yra savimi ir nuolatos nuoširdžiai bendrauja su visais mokymų dalyviais. Mokymus Tomas grindžia patirtiniu mokymusi – praktinėmis užduotimis, kurios visada būna priderintos prie grupės veiklos specifikos.

Tomo veikla ypatingai susijusi su rašymu. Jis ne tik keturių knygų autorius, bet ir aktyviai komunikuoja soc. tinkle Linkedin; jis taip pat derina savo aistrą muzikai su muzikine žurnalistika. Dar viena Tomo aistra – ilgų atstumų važiavimas dviračiu.

#Susipažinkime

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Ieva Kananavičiūtė
Agnė Griškevičienė
Silvija Cicėnienė
Ramunė Kabašinskienė