Naujienos

Silvija Cicėnienė

Biuro vadovė
Tel. 8 612 62045
  • Atsakomybės sritis: biuro veiklos administravimas ir sklandaus darbo užtikrinimas, vadovavimas mokymų projektų organizavimo, įgyvendinimo ir administravimo grupei, vidinių įmonės renginių organizavimas
  • 7+ metų darbo patirtis mokymų ir projektų organizavimo srityje
  • 6+ metų patirtis vaizdinės reklamos srityje
  • Technologijos mokslų magistro laipsnis (Kauno technologijos universitetas, Lietuva)

Ilgą laiką dirbant reklamos srityje ir įgyvendinus savo profesinius tikslus, Silvija suprato, kad tik siekiant naujų tikslų ir pasitinkant naujus iššūkius gali toliau tobulėti. Todėl nenuostabu, kad Silvijai OVC tapo lyg šeima, kurioje kiekviena nauja ir kartu nepakartojama darbo diena, atliekamo darbo įvertinimas, kūrybingas, profesionalus ir linksmas kolektyvas suteikia žavesio darbui ir aplinkai, kuri supa ją. Su sava penkių puikių ir energingų administravimo narių komanda Silvija organizuoja, administruoja ir nuolat dalyvauja įgyvendinant unikalius, iššūkių nestokojančius projektus, reikalaujančius ne tik atidumo, kūrybiškų sprendimų, bet ir artimo bendradarbiavimo su klientais, kolegomis bei partneriais.

Silvijos energijos ir įkvėpimo šaltiniai – šeima, aktyvus laisvalaikis, pasivaikščiojimai su augintiniu, jaukūs savaitgalio pašnekesiai prie židinio, meilė rankdarbiams, muzikai, kinui ir knygoms. Visa tai kas stebuklinga, yra genialiai paprasta.