Jūratė Žalienė

Vyr. konsultantė

Jūratė Žalienė – OVC Consulting vyr. konsultantė. Jos ekspertinė sritis – vidurinės grandies vadovų ugdymas, situacinis vadovavimas, pardavimai, klientų patirčių valdymas. Turėdama 24+ metų patirtį pardavimų ir mokymų srityje, ji greitai įžvelgia problemų sprendimo būdus. O kliento pažinimas ir jo poreikių analizė Jūratę įkvepia kiekvienai darbo dienai.

 

  • Ekspertinė sritis:  situacinis vadovavimas, viduriniosios grandies vadovų ugdymas, pardavimai, klientų patirčių valdymas
  • 19+ metų patirtis pardavimų ir mokymų srityje verslo įmonėse
  • 1600+ val. mokymų per paskutinius 4 metus
  • Reguliarūs seminarai pardavimo, vadovavimo bei asmeninio efektyvumo srityse
  • Baigė Situacinės lyderystės kursus (K. Blanchard company)
  • Rinkodaros ir projektų valdymo moduliai ISM (Vadybos ir ekonomikos universitetas) vadovų magistratūroje
  • Magistro laipsnis Vilniaus universitete

 

Būdama pardavimų vadove verslo įmonėse, Jūratė turėjo galimybę patikrinti visas teorijas praktikoje bei praktiką paversti išgryninta, sukoncentruota teorija. 19 metų patirtis pardavimuose ir vadovavime leidžia jai labai greitai įžvelgti galimus sprendimo būdus, kilus problemai, – ieškoti, kurti naujus būdus bei priemones, kaip dar geriau pažinti klientą bei pritaikyti jo poreikiams tinkančią paslaugą ar produktą. Jūratė puikiai žino ir ne kartą įsitikino – gali visi, tik ne visi nori. Tai, kad visada galima padėti žmonėms praplėsti savo galimybių ribas, surasti vidinę motyvaciją, išmokti technikas – ją įkvepia dirbti savo darbą.

Kasdienybėje nemėgsta rutinos: noras kiekvieną dieną būti šiek tiek geresne, praleisti šiek tiek kitaip nei vakar – yra tas amžinasis variklis skatinantis tobulėti, augti, neįstrigti vienoje vietoja. Ištikimi jos palydovai – sportas, kelionės ir knygos.

#Susipažinkime

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Agnė Griškevičienė
Algė Jablonskienė
Brigita Uyar
Emilija Miliūtė-Piekienė