Tomas Lekavičius

Konsultantas

Tomas Lekavičius – OVC Consulting konsultantas. Jo ekspertinė sritis – asmeninis vadovo efektyvumas, komandos efektyvumas, technologinių produktų verslas-verslui vystymas, inovacijų diegimas. Tomas verslo organizacijoms padeda suprasti savo augimo potencialą, tikruosius iššūkius ir veiksmų prioritetus. Jis daugiau nei 10 metų vadovauja informacinių technologijų srityje ir diegia technologines inovacijas.

 

  • Ekspertinė sritis:  asmeninis vadovo efektyvumas, komandos efektyvumas,  technologinių produktų verslas-verslui vystymas, inovacijų diegimas
  • 10+ metų vadovavimo patirtis informacinių technologijų srityje
  • 5+ metų patirtis verslo organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje
  • 2 tarptautiniai apdovanojimai vystomiems logistikos ir transporto  optimizavimo produktams: Best AI Product in
  • Transportation and Logistics  (The CogX London) ir Delivery Initiative of the Year (Annual Retail Systems  Awards)
  • Rinkodaros bakalauro laipsnis (Vytauto Didžiojo universitetas)
  • Emociniu intelektu grįstos lyderystės kursas (Case Western Reserve  University)

 

Būdamas aukštąsias technologijas vystančių komandų vadovas bei verslo konsultantas, Tomas yra išskirtinėje pozicijoje, padedant verslo organizacijoms suprasti savo augimo potencialą, tikruosius iššūkius ir veiksmų prioritetus. Unikalus susitelkimo į darbuotojų ugdymą, inovacijų diegimo ir verslo vystymo išmanymo derinys leidžia jam optimaliai spręsti sunkias problemas. Per savo daugiau nei 10 metų patirtį Tomas diegė technologines inovacijas bei kūrė vadovavimo efektyvumo projektus tokioms įmonėms kaip Tesco, DFS, Avon, Danske Bank, Nike ir kt.

Bendradarbiaudamas su klientais, Tomas harmonizuoja veržlią energiją, praktinę patirtį ir ekspertines įžvalgas, kuriant reikšmingus pokyčius vadovavime, komandiniame darbe bei verslo vystyme.

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Vaida Kurtinaitienė
Ieva Kulikauskienė
Emilija Miliūtė-Piekienė
Paulius Avižinis