Tomas Lekavičius

Konsultantas

Tomo Lekavičiaus daugiau nei 12 metų patirtis vadovaujant tarptautinėms technologinėms komandoms bei vystant aukštųjų technologijų produktus leidžia ypač pragmatiškai ir praktiškai atliepti klientų poreikius. 

Derindamas savo patirtį, ekspertines įžvalgas bei geriausius rinkos ir savo klientų pavyzdžius, Tomas į mokymus ir konsultacijas atsineša efektyviausius būdus augti vadovams, komandoms, organizacijoms.

Team lead ugdymas, darbas su programuotojų komandomis, Agile, komandos augimas greitai besikeičiančioje ir nenuspėjamoje aplinkoje, lyderystė, tech produktų vystymas, tai –  kasdieninis Tomo žodynas jau daugiau nei dešimtmetį.

 

  • Ekspertinė sritis: vadovavimas (komandos, pokyčių, projektų ir procesų valdymas), lyderystė (žmonių mobilizavimas, komunikacija, komandos dinamika) ir asmeninis produktyvumas (ilgalaikis efektyvumas, sprendimų priėmimas ir kritinis mąstymas). 
  • 1000+ vadovų mokymuose per pastaruosius 3 metus.
  • 5+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 12+ metų patirtis vadovaujant technologiniams produktams (nuo didelio masto dirbtinio intelekto sistemų Londone iki mokymosi platformos Malaizijoje) bei tarptautinėms daugiafunkcinėms komandoms.
  • 2016-2020 metais vadovavo tarptautiniai komandai, kūrusiai dirbtinio intelekto produktą, laimėjusį “CogX” bei “Retail Systems 2018” apdovanojimus už inovacijas.
  • Baigtas kursas “Inspiring Leadership through Emotional Intelligence, Industrial and Organizational Psychology” (Case Western Reserve University)
  • Rinkodaros bakalauro laipsnis (Vytauto Didžiojo universitetas)

 

Be konsultavimo, Tomas pirmiausia yra šeimos žmogus – dviejų mažamečių vaikų tėtis (su vienu iš jų buvęs ir vaiko priežiūros atostogose), laisvalaikiu gilinasi į žmogaus optimizacijos temą (nuo sporto ir biologijos iki mąstymo ir filosofijos). Buvęs profesionalus lengvaatletis (8 metų patirtis) ir ekstremalių šokių su ugnimi šokėjas, Tomas nevengia į savo darbą su klientais įnešti neįprastų metodų bei užkelti temperatūrą maksimaliam įsitraukimui.

#Susipažinkime

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Mantas Žalkauskas
Viltė Dziegoraitytė
Vaida Kurtinaitienė
Dr. Virginijus Lepeška