Mindaugas Grajauskas

Partneris ir konsultantas

Mindaugas Grajauskas – OVC Consulting partneris ir konsultantas. Jo ekspertinė sritis – asmeninis produktyvumas, projektų valdymo praktikų diegimas, komandinės veiklos stiprinimas bei komandos veiklos efektyvumo didinimas. Mindaugas yra praktikas: visada pirmiausia atranda, patiria pats ir tik po to dalinasi su kitais. Jis yra knygos „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: praktiniai patarimai poros finansų planavimui ir organizavimui“ autorius ir knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ bendraautorius.

 

  • Ekspertinė sritis: asmeninis produktyvumas, projektų valdymo praktikų diegimas, komandinės veiklos stiprinimas bei komandos veiklos efektyvumo didinimas.
  • 8+ metų patirtis organizacijų konsultavimo ir mokymų srityje.
  • 1800+ akad. val. mokymų per paskutiniuosius 3 metus.
  • 5+ metų patirtis vadovaujant nevyriausybinėms ir verslo organizacijoms.
  • Knygos „Dėmesio grupė! Praktiniai darbo su grupe būdai ir technikos“ (2014 m.) bendraautorius.
  • Knygos „Ko niekada neišgirsite iš bankininko: praktiniai patarimai poros finansų planavimui ir organizavimui“ (2018 m.) autorius.
  • Simuliacijos „Startum erdvėlaivis“ (www.erdvelaivis.lt) kūrėjas.
  • Filosofijos magistro laipsnis (Kauno technologijos universitetas, Lietuva).

 

Mindaugas yra praktikas: visada pirmiausia atranda, patiria pats ir tik po to dalinasi su kitais. Jis nuolat ieško naujų idėjų, metodų ir priemonių, kurias galėtų praktiškai pritaikyti savo veikloje. Neretai asmeniniai Mindaugo produktyvumo eksperimentai, išbandytos technikos bei metodai įgauna seminarų, straipsnių formą. O atrasti būdai, kaip spręsti savo asmeninio produktyvumo, komandos bei verslo iššūkius, tampa dalijimosi medžiaga – Mindaugas praktikas pritaiko kitoms organizacijomis ir vadovams.

Laisvalaikiu Mindaugas skaito knygas ir jas kaupia – svajoja apie asmeninę tūkstantinę biblioteką savo namuose. Taip pat nuo mažumės groja gitara, dažnai bėgioja ir žaidžia šachmatais. Neatskiriama jo gyvenimo dalis yra ir domėjimasis filosofija.

#Susipažinkime

Susisiekime

Pokytis be veiksmo neįmanomas.

Kiti komandos nariai

Diana Palivonienė
Brigita Uyar
Jūratė Žalienė
Jolita Černauskienė