Naujienos

Ieva Kulikauskienė

Asocijuota konsultantė
  • Ekspertinė sritis: Klientų patirčių valdymas, pardavimų komandų formavimas ir motyvavimas, pardavimų įgūdžių tobulinimas, asmeninės motyvacijos ir savęs pažinimo technikų pritaikymas
  • 10+ metų praktinė pardavimų ir mokymų patirtis
  • 8+ metų komandos valdymo patirtis
  • 1000+ skirtingose pardavimų srityse apmokytų žmonių
  • Sėkmingai sukurti ir integruoti klientų aptarnavimo standartai tarptautinėse įmonėse

Ieva asmeninę darbo patirtį pradėjo kaupti dar būdama 16 metų ir turėjo galimybę save išbandyti skirtingose srityse ir pareigybėse. Darbas didžiosiose tarptautinėse įmonėse suformavo atsakingą požiūrį bei išmokė vertinti procesų aiškumo, komandinio darbo ir pagarbos kiekvienam žmogui svarbą. Paskutiniuosius metus Ieva gilinasi į asmeninio koučingo ir emocinio intelekto subtilybes, o sujungus šias žinias su darbine patirtimi – klientams ir kolegoms padeda pasiekti bendrų ir asmeninių tikslų bei rasti vidinės motyvacijos kiekvienoje dienoje.

Ievos tikslas – kelti klientų patirčių valdymo lygį konsultuojamose įmonėse bei ugdyti suvokimą, jog geriausiais pardavimais galime laikyti tuos, po kurių klientas nori sugrįžti. Dirbant su komandomis Ieva mėgsta derinti teorines ir praktines mokymų metodikas bei suteikti lengvai pritaikomus įrankius.

Nuolatinis asmeninis augimas, atviras pokyčių priėmimas ir pozityvumas Ievai padeda ryžtingai ir efektyviai siekti asmeninių tikslų. Geriausiu poilsiu Ieva laiko pažintines keliones, kurias dažniausiai planuoja pati, o išvykusi leidžia viskam vykti sava eiga. Subalansuoto gyvenimo paslaptimi ji laiko paprastą taisyklę – ilsėtis taip pat kokybiškai kaip dirbti, o dirbti su tokiu pat malonumu kaip sugebam ilsėtis.