Naujienos

Naujienos

„Alma littera“ vadovų komanda „prieš“ ir „po“ komandos koučingo

2016-03-03
„Alma littera“ vadovų komanda „prieš“ ir „po“ komandos koučingo

Šiandien aukščiausio lygio vadovų strateginių įžvalgų konferencijoje „Verslo valdymas 2016“ Tomas Misiukonis kartu su „Alma littera“ generaliniu direktoriumi Irmantu Švažu pristatė komandinės lyderystės sąvoką pranešime „Komandinė lyderystė: kaip stiprinti vadovų komandą, kad ji pasiektų rezultatų?“. Vadovo ir konsultanto duetas puikiai iliustravo,  kaip pasitelkę komandos koučingą su negalavimais tvarkėsi „Alma littera“ vadovų komanda.

IMG_8652Irmantas Švažas vadovauja „AL holdingui“, valdančiam didžiausią Baltijos šalyse knygų leidybos ir prekybos įmonių grupę „Alma littera“. Prieš dvejus metus tapęs įmonių grupės vadovu, kaip pats sako, rinkosi evoliucijos, o ne revoliucijos kelią ir pokyčius įmonės veikloje įgyvendino palaipsniui. Jam, kaip naujai atėjusiam vadovui, didžiausias iššūkis ir kartu galimybė pasirodė rasta brandi, savarankiška, tačiau susiskaldžiusi vadovų komanda. Kaip apjungti skirtingų sričių „senus vilkus“, kad jų veiklos sinergija įmonei neštų maksimalų rezultatą? Irmantas ir pokyčiu kelių jį bei jo komandą vedęs Tomas Misiukonis pasidalino dar šviežia patirtimi.

Pranešimo metu Irmantas prisipažino, jog komandos koučingo procesas nebuvo malonus, bet gauta grąža nustebino net skeptišką vadovų komandą – ne tik didesnio vadovų komandos susitelkimo prasme, atsiradusiu pasitikėjimu ir atvirumu, bet ir finansiniais rezultatais.

Dalinamės Irmanto ir Tomo prezentacijos skaidrėmis.

Plačiau apie komandos koučingą skaitykite čia.


Paskutinės naujienos