Naujienos

Naujienos

EBIT 2016: Kaip perleisti vadovavimą samdomam vadovui ir suteikti kompanijai antrą kvėpavimą?

2016-03-16
EBIT 2016: Kaip perleisti vadovavimą samdomam vadovui ir suteikti kompanijai antrą kvėpavimą?

Jau kovo 17-18 dienomis kviečiame susitikti didžiausioje metinėje vadovų konferencijoje „EBIT 2016“, kur susirinks per 800 vadovų iš įvairių Lietuvos kompanijų.

Apie motyvuojančią lyderystę, rytdienos vadovą ir įsitraukusius darbuotojus, apie 2016 m.politinį – ekonominį pasaulio žemėlapį, eurą, Europą ir jos ateitį, apie rytdienos vadybos ir verslo modelius ir mega tendencijas, keičiančias verslą ir mus supantį pasaulį, apie siekį viršyti klientų lūkesčius, efektyvią rinkodarą, o taip pat kitos temos vadovams ir iš „ne vadovų“ lūpų.

Konferencijoje pranešimą skaitys OVC Consulting steigėjas ir Valdybos pirmininkas dr. Virginijus Lepeška. Jo pranešime „Kaip perleisti vadovavimą samdomam vadovui ir suteikti kompanijai antrą kvėpavimą?“ išgirsite kaip atsirinkti teisingą žmogų, kuris vadovautų kasdieninei kompanijos veiklai, kaip suformuoti veiksnią valdybą, kodėl ir kaip ji turi ginti kompaniją nuo jos savininko?

Virginijus visuomet siekia, kad jo kaip konsultanto darbas padėtų organizacijoms ir jų žmonėms keistis ir tobulėti. Daugiau nei dvidešimt metų dirbdamas su aukščiausiais vadovais organizacijų konsultavimo ir mokymo srityje bei pats tiesiogiai dalyvaudamas įvairių kompanijų verslo valdyme kaip nepriklausomas stebėtojų tarybos ar valdybos narys, jis užtikrina sprendimų praktiškumą ir pritaikomumą, naudodamas daug praktinių pavyzdžių, suprantamų dalyviams ir padedančių geriau iliustruoti nagrinėjamų temų esmę.

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.vadovukonferencija.lt


Paskutinės naujienos