Naujienos

Naujienos

Europos koučingo ir mentorystės tyrimas

2017-03-16
Europos koučingo ir mentorystės tyrimas

Kviečiame sudalyvauti APKLAUSOJE!

Europos didžiausias koučingo ir mentorystės tyrimas vienija daugiau nei 51 šalį nuo Islandijos iki Rusijos ir yra prieinamas 31 kalba įskaitant ir lietuvių kalba

Tai pirmas kartas, kada koučingo specialistai ir mentoriai lygiomis teisėmis dalyvauja europiniame koučingo ir mentorystės tyrime.

Tyrimo tikslas – ištirti koučingo ir mentorystės praktikos panašumus ir skirtumus per visą Europą, jos veikimo modelius, supervizijas ir sprendimo priėmimo procesus.

Šį tyrimą remia EMCC, Europos mentorystės ir koučingo taryba, o taip pat daugiau nei 100 įvairių koučingo ir vadybos organizacijų, tokių kaip ICF Global, Pasaulinė Koučingo asociacija ir įvairios nacionalinės koučingo bendruomenės visoje Europoje.

Šiam tyrimui vadovauja dr. Jonathan’as Passmore’as ir dr. Hazel’is Brown’as.

Tyrimas yra Jūsų galimybė pasidalinti savo mintimis, praktika ir patirtimi apie koučingą ir mentorystę Lietuvoje.

Lietuvos koučingo specialistai gali dalyvauti tyrime lygiomis teisėmis su kitais Europos koučingo specialistais iš Vokietijos, Ispanijos, Prancūzijos ar UK, ir užpildyti klausimyną nacionaline kalba.

Tad labai tikimės gauti kuo daugiau tikslių atsakymų, kad galėtume pateikti aiškią kiekvienos šalies rezultatų apžvalgą, o tuo pačiu kuo geriau suprasti koučingo ir mentorystės situaciją Europoje.

Tad jei esate koučingo specialistas, mentorius ar vadovas, įtraukiantis į savo veiklą mentorystę ir koučingą, kviečiame šiame tyrime pasidalinti savo įžvalgomis.

Tyrimas trunka 10-30 min. priklausomai nuo to, kokiai kategorijai priklausote. Jūsų atsakymai yra anoniminiai, nebent norėtumėte dalyvauti loterijoje laimint Apple iPad. Tuomet gali reikėti Jūsų vardo ir el. pašto adreso, kuriuos reikia įrašyti tyrimo pabaigoje. Jei to nepageidaujate, galite duomenų ir neįrašyti.

Norėdami dalyvauti tyrime paspauskite čia: https://www.henley.ac.uk/executive-education/current-research/

Toliau – paspausti “Start the Survey” ir  pradėti tyrimą pasirenkant Lietuvos tyrimą.

Ačiū už Jūsų kirtą laiką!

 


Paskutinės naujienos