Naujienos

Naujienos

Konferencija apie B2B pardavimų tendencijas

2015-11-11
Konferencija apie B2B pardavimų tendencijas

Šiuolaikinėje rinkoje yra nedaug įmonių, kurios gali pasiūlyti klientui kažką unikalaus, todėl darosi vis sunkiau atkreipti prisisotinusios žmonijos dėmesį į savo veiklą ar produktus. Tačiau, nepaisant to, vieniems B2B verslams sekasi geriau nei kitiems, nors jie parduoda tą patį produktą ar paslaugą, sprendžiančią tą pačią problemą.

Lapkričio 24 d. kviečiame susitikti Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamoje konferencijoje „B2B guru“, kur sužinosite naujausias B2B pardavimų tendencijas, pamatysite naujausius įrankius ir išgirsite niekur nepublikuotas sėkmės istorijas. 

Konferencijoje pranešimą skaitys OVC Consulting partneris ir konsultantas, daugiau nei 10 metų praktinės patirties pardavimų srityje turintis, daugiau nei 3500 valandų pardavimų srities mokymų pravedęs lektorius, tinklaraščio apie pardavimus salesblog.lt autorius, Tomas Misiukonis. Tomas savo pranešime „10 pardavėjų dažniausiai daromų klaidų“  pasidalins, kaip pardavėjų daromos klaidos sudaro kliūčių klientų sprendimų priėmimui, geram santykiui su klientu ir pardavimų procesui. Anot jo, žinodami šias klaidas, galėsite pasitikrinti, ar jų nedarote jūs arba jūsų komanda.

Neretai svarbiu klausimu pardavėjų motyvavime įvardijama atlygio sistema, tačiau kito pranešimo autorius, OVC Consulting vyr. konsultantas Tadas Žibūda, sako, jog iš esmės visa motyvacija yra nepiniginė – apie tai jo pranešimas „Pardavėjų motyvavimas“.

Konferencijos programoje net 9 praktiniai pranešimai B2B verslams – būkite tarp profesionalų ir užsikrėskite jų dvasia.

Konferencijos programą rasite čia.

Daugiau informacijos ir registracija: www.lvk.lt

Konferencijos partneris:pardavimu-blogas_black


Paskutinės naujienos