Naujienos

Naujienos

Tyrimas: koučingo situacija pasaulyje ir Lietuvoje

2015-12-21
Tyrimas: koučingo situacija pasaulyje ir Lietuvoje

Koučingo sritis auga ir kinta kasdien, sukurdama naujas galimybes ir tuo pačiu naujus iššūkius koučingo profesionalams, padedantiems žmonėms ir organizacijoms tobulėti.

Tomas-misiukonis-1Sertifikuotas koučingo treneris (ACC), OVC Consulting partneris ir konsultantas Tomas Misiukonis, vviejų vienintelių lietuviškų knygų apie koučingą: „Koučingo praktika vadovams“ (2012 m., 2014 m.) ir „Koučingo technikos“ (2013 m.) autorius bei tinklaraščio apie koučingą coachingblog.lt įkūrėjas kviečia dalyvauti pasauliniame tyrime, kurį inicijavo didžiausia koučingo organizacija „International Coach Federation“, o atlieka „PricewaterhouseCoopers“, skirtame apžvelgti koučingo srites situaciją pasauliniu mastu. 

Visi koučingo profesionalai bei vadovai, taikantys koučingą savo darbe, yra kviečiami sudalyvauti apklausoje jau šiandien: www.CoachingSurvey2015.com. Apklausa vykdoma iki gruodžio 30 d. Koučingo situaciją Lietuvoje tyrimo rezultatai parodys tuo atveju, jeigu Lietuvoje susidarys daugiau nei 100 respondentų kiekis.

Daugiau informacijos apie tyrimą skaitykite čia.


Paskutinės naujienos