Naujienos

Naujienos

Tadas Žibūda: linkiu pirkimo žmogui plėsti savo kompetencijų ribas

2016-03-18
Tadas Žibūda: linkiu pirkimo žmogui plėsti savo kompetencijų ribas

OVC Consulting vyr. konsultantas Tadas Žibūda (CMC) vakar „Pirkimų vadovų konferencijoje 2016“ nagrinėjo „Betapharm“ kompanijos atvejį savo pranešime „Centralizuoti pirkimai veikia… bet neveikia“. „Betapharm“ kompanijos pirkimų padalinys įgyvendino pokyčius savo veikloje, o pasiekti rezultatai buvo kiek netikėti – ir puikūs, ir nuviliantys tuo pačiu metu. Tiek pokyčių procesas, tiek rezultatai suteikė progą pasimokyti iš kitų klaidų ir gerosios patirties. Pranešime buvo nagrinėjama pirkimų centralizavimo eiga, pirkimų proceso automatizavimas, atvirkštinis e. aukcionas pirkimų procese, pirkimų padalinio ryšiai su kitais organizacijos padaliniais, jo atsakomybės ribos bei pirkimų padalinio vadovo iššūkiai.

Pranešime Tadas linkėjo pirkimo žmogui plėsti savo kompetencijų ribas.Tadas Žibūda - OVC Consulting - Veikia....bet neveikia 03 17

„Pardavimų ekspertas tradiciškai turi stiprias dalykines kompetencijas: tiekimas, atsargų valdymas, derybos. Tačiau sudėtingose organizacijose to nepakanka. Pirkimo ekspertas turi būti verslininkas, pokyčių agentas, suprasti kitų funkcijų kalbą (IT, finansai, rinkodara), gerai išmanyti kaip nupirktos prekės yra naudojamos vertės kūrimo procese“, – savo pranešime akcentavo Tadas.

Dalinamės pranešimo skaidrėmis su jumis.

Pranešimo skaidrės

„Pirkimų vadovų konferencija 2016“ – penktasis metinis profesinis renginys apie pirkimų vadovams aktualiausius klausimus. Šiemet pagrindinė konferencijos tema buvo pirkimų valdymo efektyvumas.


Paskutinės naujienos