Naujienos

Naujienos

Užsienio klientai visam gyvenimui – kaip kurti išskirtines klientų patirtis?

2016-02-22
Užsienio klientai visam gyvenimui – kaip kurti išskirtines klientų patirtis?

Eksporto ryšių vystymas, koordinavimas bei plėtojimas – tai vienas pagrindinių žingsnių norint užtikrinti verslo plėtrą bei augančius pardavimus. Santykių vystymas su eksporto partneriais gali pasirodyti ilgai trunkantis procesas, tačiau jis užtikrina ilgalaikį bendradarbiavimą bei nuolatinį ir stabilų eksporto apimčių augimą.

Kviečiame į Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamą „Eksporto rytas“ renginių ciklą verslo vystymo, pardavimų vadovams, specialistams, įmonių vadovams.

Kovo 10 d. pirmoje „Eksporto ryto“ diskusijoje savo patirtimi apie partnerių paiešką bei bendradarbiavimo patirtį dalinsis „OVC Consulting“ konsultantas Kšištof Zmitrovič, UAB „Advanced Advice“ direktorius Ilja Malkin ir UAB „Ruptela” pardavimų direktorius Ignas Vosylius.

ksistof-1Daugelis viso pasaulio tyrimų patvirtina, kad orientacija į klientų patirčių valdymą padidina įmonių rezultatus ir sustiprina klientų lojalumą, tačiau vis dar mažai atskleidžiama, kaip tai pasiekti. Savo pranešime „Užsienio klientai visam gyvenimui – kaip kurti išskirtines klientų patirtis?“ konsultantas Kšištof Zmitrovič pasakos, kokie konkretūs išskirtinės klientų patirties formavimo būdai yra raktas į ilgalaikių santykių kūrimą su užsienio klientais. Neužtenka vien žinoti apie užsienio kultūrą, dalykiškai kalbėti ir mandagiai aptarnauti klientus, svarbu orientuotis į jų lūkesčių viršijimą ir išskirtinių patirčių formavimą, o tam reikia labai konkrečių įrankių, apie kuriuos ir papasakos konsultantas.

Kšištof Zmitrovič turi praktinės darbo patirties dirbant vidiniu treneriu mokymų ir vystymo skyriuje stambioje tarptautinėje kompanijoje bei praktinės personalo skyriaus vadovo darbo patirties, todėl dirbdamas vadovaujasi mintimi, kad konsultantų misija – kartu su klientu ieškoti sprendimų, kaip gerinti pardavimų ir klientų aptarnavimo kokybę Lietuvoje per geresnį klientų jausmų ir poreikių supratimą, bei profesionalumo šiose srityse parodymą.

Renginio programa ir registracija: www.lvk.lt

Laikas: 2016 m. kovo 10 d. 9 – 12 val.


Paskutinės naujienos