Naujienos

Naujienos

Vadovas turi tik du pasirinkimus – keistis arba būti pakeistu

2015-10-12
Vadovas turi tik du pasirinkimus – keistis arba būti pakeistu

Vadovo asmenybė nuspalvina skirtingus vadovavimo ir lyderystės aspektus. Nors nėra vieno tinkamiausio charakterio vadovo pozicijai, tačiau organizacijos skirtingais savo gyvavimo periodais turi poreikį skirtingam vadovo stiliui. Efektyvus vadovas geba organizacijai duoti tai, ko reikia jos progresui, nepaisant savo asmenybinių apribojimų. Akivaizdu, kad tam neišvengiamai reikia pažinti save kaip asmenybę, žinoti savo silpnąsias bei stipriąsias puses, gebėti pasirinkti, kokiu derėtų būti vardan organizacijos gerovės. Išvada paprasta – organizacijos nuolatos kinta, todėl vadovas turi tik du pasirinkimus – keistis arba būti pakeistu.

Šį kartą pažvelkime kokias stiprybes ir silpnybes turi vadovas-narcizas, kuomet kalbame apie strateginį mastymą ir strateginį valdymą. Jomis dalinasi vienas ir iškiliausių strateginio valdymo profesionalų Hans Strikwerda.

Charakteriai_kine ir organizacijose_Narcizas_Vadovas_OVC Consulting_2015

O tiems, kam patogiau pasaulį suvokti vaizdiniais ir gyvais pavyzdžiais, tepažiūri filmą „Ir velnias dėvi Prada“, kur be jokių skrupulų nupieštas smagus narcizinio lyderio šaržas. Beje, režisierius to niekada viešai nepripažino, tačiau vyrauja nuomonė, kad filmo siužetą įkvėpė ilgametė žurnalo „Vogue“ redaktorė Anna Wintour.

Pažinti savo ir kitų charakterius, nagrinėjant genialių režisierių sukurtus kino personažus, kviečia OVC Consulting direktorius ir konsultantas Paulius Avižinis, turintis 15 metų ugdymo patirtį. Sudalyvavę mokymuose „Charakteriai kine ir organizacijose“ žengsite dar vieną žingsnį asmeninės ir profesinės brandos link.

Registrac_charakteriniai kine ir organizacijoseŠie mokymai – tarsi žvilgsnis į scenos užkulisius. Tik čia žvelgiame į kiekvieno iš mūsų vidinį pasaulį. Gausybė profesionalių režisierių į ekraną perkėlė tai, ką mes matome ir patiriame savo kasdienybėje. Kine atpažįstame save, savo kolegas, vadovus, draugus, artimuosius. Tad, aptardami kino herojus, mes iš tiesų aptariame save ir mus supančią realybę. Kinas mums leidžia matyti ir nagrinėti personažus, mokytis elgesio paslapčių ir čia pat likti saugiam per daug neatsiveriant grupėje. Tokie mokymai yra unikalūs tiek dėl žinių turinio, formos įtaigumo ir tikrumo, tiek dėl sukuriamos saugios aplinkos dalyviams.

Artimiausi mokymai vyks lapkričio 12-13 d. Daugiau informacijos apie mokymų programą: ovc.lt/charakteriai

 


Paskutinės naujienos